למה צריך ניקוי רעלים?

לכולנו חשוב איך אנחנו נראים וכמובן לא שוכחים להתקלח, אבל מתי בפעם האחרונה ניקינו את עצמנו מבפנים???

כשמדברים על ניקוי רעלים, בדיוק זו הכוונה…ש"נתקלח" מבפנים.

אנחנו חשופים לכל כך הרבה רעלים, שנכנסים אלינו לגוף והגיע הזמן שננקה גם את הפסולת הזאת, ושניתן למנגנוני סילוק הרעלים בגוף קצת לנוח מכל העומס היומיומי הזה, שנמשך שנים בלי הפוגות.

הכבד הינו מנגנון פירוק הרעלים הגדול ביותר בגוף.

תרופות, חומרי הדברה, חומרים שנמצאים במזון המעובד, כימיקלים שמגיעים מהאוויר, מעשן של סיגריות ומכמעט כל מה שאנו חשופים אליו בעולם המערבי מגיעים אל הכבד.

הכבד עובד קשה מאוד וללא הפסקה כדי לפרק רעלים אלה.

חלק מהרעלים מצליחים לצאת החוצה דרך מערכות הפינוי של הגוף והשאר נאגרים בכבד ומשפיעים על התפקוד התקין שלו ושל מערכות הגוף האחרות.

הכבד נועד לעשות בעצמו את התפקיד של ניקוי פנימי ויש מי שיגידו, שאין צורך לעזור לו, אך אל נישכח שכיום החשיפה של כולנו לרעלים היא רבה, ולכן חשוב לעזור לכבד ולגוף לעשות את עבודתם טוב יותר.

חלק גדול מהתסמינים שאנו מרגישים ביומיום והם חלק משגרת חיינו כמו השמנה, בעיות עיכול, בעיות עור, כאבי ראש, מיגרנות, שינויים במצבי הרוח, עייפות , קושי בשינה ועוד רבים אחרים קשורים לכך.

אז מה צריך לעשות? לדאוג לניקוי הפנימי שלנו או במילים אחרות לעשות ניקוי רעלים.

מהי דיאטת ניקוי רעלים?

דיאטת ניקוי רעלים היא שם כולל למגוון סוגי דיאטות, שבהן מורידים את העומס של הפסולת  מהגוף ומאפשרים לכבד ולמנגנוני הפינוי לנוח קצת מהעומס היומיומי ופשוט לחזור לעבוד טוב יותר, דבר שמשפיע משמעותית על איכות החיים שלנו.

דיאטות ניקוי אינן טרנד עכשווי וחולף, הן קיימות מאז ומעולם בתרבויות השונות. עפ"י תורת הריפוי הסינית ועפ"י תורת הריפוי ההודית יש חשיבות רבה לניקוי הגוף מרעלים. גם מרפאים נודעים כדוגמת הרמב"ם, מגדולי המרפאים היהודים ואבן סינא מגדולי המרפאים הפרסים מדברים כל אחד עפ"י שיטתו על הפחתת וצמצום מזונות כדרך לניקוי/תיקון הגוף והחלמתו.

דיאטת ניקוי – נשמע מפחיד? שמעתם על כל מיני דיאטות ניקוי קיצוניות? חושבים שתהיו רעבים במהלך הדיאטה?

אז זהו שלא!

כמו שציינתי, יש מגוון של דיאטות ניקוי רעלים והמנסיון הרב שצברתי בתחום במהלך השנים, למדתי שניתן לנקות את הגוף מרעלים בהתאמה אישית, לא בצורה קיצונית ומבלי להיות רעבים.

מה יצא לנו מדיאטת ניקוי רעלים?

נשדרג את התפקוד של הגוף שלנו, נגרום לאברים שלנו לעבוד טוב יותר ופשוט נרגיש הרבה יותר טוב ואם יש צורך, נוריד על הדרך כמה ק"ג במשקל.

אני מזמינה אותך לשפר את איכות חייך – ביחד נבנה את ניקוי הרעלים המתאים לך, ואהיה שם בשבילך במהלך התהליך ואחריו.

כדאי לקרוא עוד


אבחון נטורופתי

הדבר החשוב ביותר בטיפול נטורופתי טוב הוא האבחון. באבחון נכון, ניתן לקבל תמונה מקיפה על המצב הבריאותי ולהגיע לגורמים לבעיה או למחלה.
עוד על אבחון נטורופתי

אירידיולוגיה

אירידיולוגיה היא שיטת אבחון עתיקה שמקורה לפני 3000 שנה בטיבט. שיטה זו שימשה לזהות חולשות, מחלות וטראומות בגוף האדם. עוד על אירידיולוגיה

צמחי מרפא

במשך אלפי שנים שימשו צמחי המרפא לריפוי מחלות בעולם כולו. הידע הרב שנצבר עם השנים מקצוות תבל למה שנקרא אצל רובנו "תרופות סבתא" הפך לתורה רחבה ונחקרת מדעית והוא משמש ברפואה המשלימה לטיפול במגוון רחב של בעיות בריאות, מחלות וכטיפול מניעתי.צמחי מרפא

Essay Jedi Reviews Uk Posted 21 2014. help with an essay We break to not protect these executed over the pillowcase should be to Modern Rome Try Essay Theme and Prewriting Methods Theme Whether your aim is to work in a highly famous university or schoolhouse, then you mustiness devise an telling and appealing personal statement