אירידיולוגיה

אירידיולוגיה היא שיטת אבחון עתיקה שמקורה לפני 3000 שנה בטיבט. שיטה זו שימשה לזהות חולשות, מחלות וטראומות בגוף האדם.

 בתקופת המקרא ובימי אשור ובבל הייתה האירידיולוגיה כלי נפוץ ושימושי וחכמי קדם אמרו עליה: "העיניים הן החלון לנשמה".

  העיניים משקפות באופן מדויק וברור את מה שמתרחש בגוף האדם הן במישור הפיזי והן במישור הנפשי.

ניתן לראות באבחון האירידיולוגי תכונות ומחלות גנטיות של האדם וכן תכונות ומחלות שנרכשו עם השנים ואת מקורן, וזאת מבלי להשתמש בבדיקות כואבות ופולשניות החודרות לתוך הגוף.

כאשר מאבחנים עיניים מתמקדים באזור הקשתית, מפני שהקשתית הינה "מפה" המתארת לנו את מצב ומבנה הרקמות והמערכות בגוף, כמו כן מתייחסים לגודל, לצורת ולתפקוד האישון.

 בקליניקה שלי אני מסתכלת בקשתית העין באמצעות פנס, כשהמטרה היא לאבחן את המצב הבריאותי העכשווי, את הנטיות גנטיות, חולשה של איברים, את מצב מערכת החיסון ועוד.

הרבה פעמים מטופלים נדהמים כשאני שואלת אותם על בעיה שאני רואה בעיניים והם בכלל שכחו לציין אותה בפני.

 האבחון האירידולוגי משמש אותי בכל פגישה כדי לראות את השינויים שחלו ולראות את מצבו הבריאותי בזמן הנתון. זה כלי עזר שלי כדי לתת את המענה הטוב ביותר לכל מטופל.

כדאי לקרוא עוד


נטורופתיה

נטורופתיה היא תורת ריפוי טבעית, המשתמשת במכלול כלים, שמטרתם איזון וריפוי הגוף. הנטורופתיה מתבססת על ההכרה, שלכל אדם יש את המנגנונים הפנימיים, שמאפשרים לו לרפא את עצמו ולהשיב את בריאותו. עוד על נטורופתיה

אבחון נטורופתי

הדבר החשוב ביותר בטיפול נטורופתי טוב הוא האבחון. באבחון נכון, ניתן לקבל תמונה מקיפה על המצב הבריאותי ולהגיע לגורמים לבעיה או למחלה.
עוד על אבחון נטורופתי

ייעוץ תזונתי

היום כבר ידוע לכולם שתזונה נכונה ואורח חיים בריא קשורים ישירות למצב הבריאותי והנפשי. אדם שניזון נכון מגיל צעיר יהיה פחות חשוף למחלות לכל אורך חייו ולעומתו אדם שניזון מתזונה לקויה עלול לפתח מחלות שונות. עוד על ייעוץ תזונתי