ייעוץ תזונתי ותזונה מבריאה

היום כבר ידוע לכולם שתזונה נכונה ואורח חיים בריא קשורים ישירות למצב הבריאותי והנפשי.

אדם שניזון נכון מגיל צעיר יהיה פחות חשוף למחלות לכל אורך חייו ולעומתו אדם שניזון מתזונה לקויה עלול לפתח מחלות שונות.

 מנגנוני הרעב והשובע, שהם חלק בלתי נפרד מבריאות הגוף והנפש, נעלמו מן העולם בשל חשיפה יומיומית בלתי פוסקת למגוון רחב של מזונות בעולם השפע. רובנו אוכלים עם "העיניים" ולא עם המנגנונים הטבעיים של הגוף ומערכת העיכול….וכאן מתחילות להן השמנה, בעיות עם דימוי הגוף, דיאטות לא מבוקרות ולא מאוזנות ובעיות במערכת העיכול, שחושפות אותנו למחלות בכל מערכות הגוף.

 מניסיוני הרב בקליניקה, אני יודעת כי כל בעיית בריאות ניתנת לשיפור או לריפוי באמצעות התזונה.

לאורך השנים אני מספקת ייעוץ תזונתי לאנשים, שהחליטו לפני לקיחת תרופות, לנסות לטפל בעצמם בתזונה ולשנות את אורח חייהם והצליחו באמצעות תכנית תזונה מבריאה שבניתי יחד איתם להימנע מלקיחת תרופות ולאזן את בדיקות הדם.

אני מטפלת בהצלחה באמצעות תזונה מבריאה באיזון כולסטרול, לחץ דם, סוכרת, מחלות מערכת העיכול – מעי רגיש (IBS), גסטריטיס, קרוהון, קוליטיס, צליאק, טפילים ותולעים, מיגרנות וכאבי ראש, אסטמה, אלרגיה ומחלות עור – אטופיק דרמטיטיס, סבוריאה, אורטיקריה, פסוריאזיס, אקנה, גירויים בעור, אפטות, הרפס, נשירת שיער, הכנת הגוף להריון, תזונה מבריאה במהלך ההריון, תזונת תינוקות וילדים ועוד.

מטרתי היא לחנך כבר מגיל צעיר לתזונה נכונה ולאורח חיים בריא. תזונה נבונה משמעותה בריאות!

במצב שיש מחלות או בעיות בריאות אחפש את שורש הבעיה ואבנה לכל מטופל המלצות תזונתיות, המותאמות אישית למצבו.

 כל מטופל יוצא מהקליניקה עם תוכנית טיפולית המתאימה לו, לאורח חייו וליכולותיו. אני מלווה את המטופל בתהליך השינוי התזונתי, כולל מתן מגוון מתכונים, עצות וכל זה תוך כדי ליווי יומיומי ובשילוב כל הכלים הטיפוליים שיעזרו לו להגיע ליעדים.

הדגש אינו על כמויות וספירה קלורית אלא על תזונה איכותית, שכאשר הגוף מסגל אותה הוא שומר על איזון בריאותי ומשקל תקין, שומר על רמת סוכרים תקינה, על רמת סרטונין תקינה במוח (איזון מצבי הרוח ותחושת השובע), כל זה ביחד משמעו שיפור בהרגשה הכללית ובריאות נפשית וגופנית.

אני מזמינה אתכם לשמור על בריאותכם!

נוכל לצאת עכשיו לדרך של תזונה מבריאה, נבנה את התפריט האולטימטיבי למצבכם הבריאותי ובמהירות תוכלו לראות את התוצאות. תרגישו הרבה יותר טוב ותוצאות הבדיקות ישתפרו.

כדאי לקרוא עוד


נטורופתיה

נטורופתיה היא תורת ריפוי טבעית, המשתמשת במכלול כלים, שמטרתם איזון וריפוי הגוף. הנטורופתיה מתבססת על ההכרה, שלכל אדם יש את המנגנונים הפנימיים, שמאפשרים לו לרפא את עצמו ולהשיב את בריאותו. עוד על נטורופתיה

אבחון נטורופתי

הדבר החשוב ביותר בטיפול נטורופתי טוב הוא האבחון. באבחון נכון, ניתן לקבל תמונה מקיפה על המצב הבריאותי ולהגיע לגורמים לבעיה או למחלה.
עוד על אבחון נטורופתי

דיאטה

ביטויים רבים קיימים בהקשר של דיאטה, אחד מהם הוא "אתה הוא מה שאתה אוכל" ("you are what you eat"), ברוב המקרים המשפט הזה הוא נכון. כשאוכלים מזון בריא, שומרים על משקל גוף תקין ובריאות מרבית, וכשמעמיסים על הגוף יותר מדי אוכל או מזון שאיננו בריא, עולים במשקל. עוד על דיאטה