נרות הופי – לפתיחת תעלות אף-אוזן-גרון

נרות הופי הינם נרות חלולים העשויים משעוות דבורים וצמחי מרפא. מטרת הטיפול באמצעותם היא פתיחת התעלות שמחברות בין האף, האוזן והגרון, וסילוק עודפי נוזלים ושעווה מהאוזניים.

שיטת טיפול זו הינה שיטת טיפול טבעית לחלוטין ועתיקה מאד.

 נרות הופי היא שיטה מדהימה לטיפול בבעיות ומחלות אף, אוזן, גרון ומתאימה לטיפול בתינוקות, בילדים ובמבוגרים.

היא מתאימה לטיפול בדלקות אוזניים, נוזלים באוזניים, בעיות שמיעה, הצטננויות, נזלת אלרגית, סינוסיטיס, אוזניים סתומות בטיסות.

 במשך השנים אני מטפלת בעשרות תינוקות וילדים שהיו לפני ניתוח "כפתורים" והטיפול בנרות ההופי מנע מהם את הניתוח ושיפר באופן ניכר את שמיעתם. אני מטפלת באנשים שסובלים מאלרגיות או מסינוסיטיס כרוני, והם יודעים שכשמתחיל צינון, עושים טיפול נרות הופי וזה מונע את הדלקת בסינוסים או מקל על הנזלת. אני מטפלת באנשים שבעבר סבלו בכל טיסה ומגיעים לפני טיסות לטיפול נרות הופי כדי לעבור את הטיסות בלי לחצים באוזניים.

הטיפול בנרות הופי משרה תחושה של נעימות ומתבצע בקליניקה שלי בסביבה נעימה ומרגיעה, מלווה בעיסוי פנים וקרקפת המשלב שמנים אתריים טהורים.

הנרות שאני משתמשת בהם הינם נרות משעוות דבורים טבעית,  מיובאים מאוסטריה, שיש רשת בתחתיתם כדי לשמור על בטיחות מרבית בטיפול.

כדאי לקרוא עוד


אבחון נטורופתי

הדבר החשוב ביותר בטיפול נטורופתי טוב הוא האבחון. באבחון נכון, ניתן לקבל תמונה מקיפה על המצב הבריאותי ולהגיע לגורמים לבעיה או למחלה.
עוד על אבחון נטורופתי

אירידיולוגיה

אירידיולוגיה היא שיטת אבחון עתיקה שמקורה לפני 3000 שנה בטיבט. שיטה זו שימשה לזהות חולשות, מחלות וטראומות בגוף האדם. עוד על אירידיולוגיה

טיפולי מגע

טיפולי מגע הם בין הטיפולים הטבעיים העתיקים ביותר שקיימים ולא בכדי – כל אדם זקוק למגע. כיום קיימות שיטות שונות ומגוונות של טיפולי מגע וכולן באות במטרה לשפר את איכות חיינו. עוד על טיפולי מגע