פוריות גברים

פוריות תקינה אצל גברים תלויה ביכולת ייצור כמות מספיקה של זרעונים בעלי איכות תקינה, שיצליחו להפרות את הביצית.

 בעולם המערבי כמות הזרע אצל הגבר הולכת ופוחתת, זאת בעקבות תזונה לקויה, השמנת יתר, חשיפה לקרינה וחומרים כימיים, עישון, שתיית אלכוהול, לבישת בגדים צמודים ועוד.

 ניתן לשפר את ספירת הזרע ואת איכותו באמצעות ניקוי רעלים, תזונה נכונה והשלמות תזונתיות של חסרים תזונתיים חשובים. במקרה הצורך חשוב לתת טיפול תומך במצבי סטרס המלווה את התהליך..

 טיפלתי בקליניקה בגברים שקיבלו תוצאות לא טובות בבדיקות הזרע ולאחר ניקוי רעלים, שינוי תזונתי ולקיחת תוספי תזונה מתאימים הגיעו לשיפור בתוצאות וההריון המיוחל לא אחר לבוא. טיפלתי גם בגברים שלא עברו בדיקת זרע, אך עשו שינוי תזונתי או ניקוי רעלים ביחד עם בת הזוג וגם במקרים אלה הגיעו התוצאות הרצויות.

כדאי לקרוא עוד


אבחון נטורופתי

הדבר החשוב ביותר בטיפול נטורופתי טוב הוא האבחון. באבחון נכון, ניתן לקבל תמונה מקיפה על המצב הבריאותי ולהגיע לגורמים לבעיה או למחלה.
עוד על אבחון נטורופתי

צמחי מרפא

במשך אלפי שנים שימשו צמחי המרפא לריפוי מחלות בעולם כולו. הידע הרב שנצבר עם השנים מקצוות תבל למה שנקרא אצל רובנו "תרופות סבתא" הפך לתורה רחבה ונחקרת מדעית והוא משמש ברפואה המשלימה לטיפול במגוון רחב של בעיות בריאות, מחלות וכטיפול מניעתי.צמחי מרפא

ניקוי רעלים

לכולנו חשוב איך אנחנו נראים וכמובן לא שוכחים להתקלח, אבל מתי בפעם האחרונה ניקינו את עצמנו מבפנים???
כשמדברים על ניקוי רעלים, בדיוק זו הכוונה…ש"נתקלח" מבפנים.
אנחנו חשופים לכל כך הרבה רעלים, שנכנסים אלינו לגוף והגיע הזמן שננקה גם את הפסולת הזאת, ושניתן למנגנוני סילוק הרעלים בגוף קצת לנוח מכל העומס היומיומי הזה, שנמשך שנים בלי הפוגות. עוד על ניקוי רעלים