פוריות נשים

תהליך ההתעברות וההריון אמורים להיות תהליכים טבעיים ולמרות זאת נשים רבות חוות קושי ואינן מצליחות להרות בקלות.

בחלק מהמקרים ניתן להתגבר על הקושי באמצעים טבעיים, באמצעות הנטורופתיה ולעיתים יש צורך בהתערבות קונבנציונלית, אם באמצעות הזרעה או הפריה חוץ גופית (IVF).

 גורמים המפריעים לפוריות האישה

בעיות אנטומיות, חוסר איזון הורמונלי, הרגלי חיים לקויים (עישון, אלכוהול, סמים, חשיפה לרעלים וכו'), חסרים תזונתיים, סטרס ועוד.

הטיפול בקלינקה

  •  המלצות לתזונה נכונה ומאוזנת בהתאמה אישית והמלצות לאורח חיים בריא, שיש להם השפעה על שיפור המצב ההורמונלי.
  • ניקוי רעלים באמצעות תזונה וצמחים (בעיקר בין טיפולי IVF או לאחר חשיפה ממושכת לרעלים וכימיקלים) דבר המאפשר לצאת מנקודת פתיחה טובה יותר. כל מערכות הגוף מתפקדות טוב יותר לאחר ניקוי הרעלים.
  • טיפול בסטרס בהתאם לצורך – חלק גדול ממצבי אי הפוריות קשורים לסטרס והניסיונות החוזרים ונשנים מוסיפים "שמן למדורה" והטיפול בסטרס מאפשר להירגע ולהשתחרר.
  • טיפולי רפלקסולוגיה תומכים – טיפול באיזון המערך ההורמונלי הנשי (היפופיזה, שחלות, רחם), טיפול בסטרס (בלוטת האדרנל, מערכת העצבים) ובכלל הירגעות ושחרור חסימות אנרגטיות.

 את הטיפול בפוריות האישה אני מתאימה למצבה הפיזי והנפשי, בהתאם למקום שבו כל מטופלת נמצאת מבחינת הניסיונות להרות.

כדאי לקרוא עוד


אבחון נטורופתי

הדבר החשוב ביותר בטיפול נטורופתי טוב הוא האבחון. באבחון נכון, ניתן לקבל תמונה מקיפה על המצב הבריאותי ולהגיע לגורמים לבעיה או למחלה.
עוד על אבחון נטורופתי

ניקוי רעלים

לכולנו חשוב איך אנחנו נראים וכמובן לא שוכחים להתקלח, אבל מתי בפעם האחרונה ניקינו את עצמנו מבפנים???
כשמדברים על ניקוי רעלים, בדיוק זו הכוונה…ש"נתקלח" מבפנים.
אנחנו חשופים לכל כך הרבה רעלים, שנכנסים אלינו לגוף והגיע הזמן שננקה גם את הפסולת הזאת, ושניתן למנגנוני סילוק הרעלים בגוף קצת לנוח מכל העומס היומיומי הזה, שנמשך שנים בלי הפוגות. עוד על ניקוי רעלים

צמחי מרפא

במשך אלפי שנים שימשו צמחי המרפא לריפוי מחלות בעולם כולו. הידע הרב שנצבר עם השנים מקצוות תבל למה שנקרא אצל רובנו "תרופות סבתא" הפך לתורה רחבה ונחקרת מדעית והוא משמש ברפואה המשלימה לטיפול במגוון רחב של בעיות בריאות, מחלות וכטיפול מניעתי.צמחי מרפא