טיפולי רפלקסולוגיה

הרפלקסולוגיה היא טיפול משלים, המטפל בהפרעות שונות בעזרת הפעלת לחץ על כפות הרגליים. בכפות הרגליים ישנן נקודות המקושרות לאברי הגוף השונים ודרך נקודות אלה, המכונות "אזורי רפלקס" אפשר לטפל באיברים אלו ובגוף כולו.

הטיפול כרוך בהפעלת לחץ האגודל או האצבעות על נקודות רפלקס מדויקות.

הלחיצות הן מתונות וחזקות במידה. בעקבות הפעלת הלחצים על חלקים שונים בכף הרגל, אני חשה אזורים חסומים או בלתי מאוזנים בגוף ואף המטופל עשוי לחוש תחושות שונות. ניתן לפרש תחושות אלו ולגלות באמצעותן אלו חלקים בגוף פועלים כראוי ואלו אינם מתפקדים כשורה. אי נוחות רבה בנקודת רפלקס מעידה על כך שהחלק התואם בגוף מאוזן פחות מחלקי הגוף האחרים.

לאחר איתור אותם אזורים בלתי מאוזנים אני משתמשת בטכניקות שונות על מנת לשחרר ולפתוח חסימות אלה.

הרפלקסולוגיה היא שיטת טיפול מערבית מודרנית. למרות שהמושג עצמו די חדש בחלקים שונים בעולם קיימות צורות דומות של עיסוי כף הרגל מזה מאות בשנים.

הרפלקסולוגיה היא גם שיטת אבחון, ואפשר להשתמש בה כדי לגלות היכן הופר האיזון בגוף. מטרת הטיפול היא להתמקד בנקודות אלו ולטפל בהן.

זוהי שיטה מצוינת כטיפול להרגעת מצבי סטרס וכטיפול מונע השומר על תפקודי גוף תקינים ומאוזנים לכלל האנשים. גם אני באופן אישי דואגת לטפל בעצמי באופן קבוע  אצל רפלקסולוגית על מנת לשמור על איזון.

בקליניקה שלי מקבל המטופל עיסוי רפלקסולוגי באווירה נעימה ומרגיעה , המלווה בשמנים אתריים המותאמים אישית בכל טיפול וטיפול.

בכל טיפול אני מאבחנת את המצב הבריאותי ומשחררת חסימות אנרגטיות. אחרי כל טיפול תרגישו משוחררים וזורמים יותר, תרגישו טוב יותר, תרגישו רגועים.

חשוב לציין, כי סדרת טיפולי רפלקסולוגיה תביא אתכם למצב האופטימלי.

כדאי לקרוא עוד


נטורופתיה

נטורופתיה היא תורת ריפוי טבעית, המשתמשת במכלול כלים, שמטרתם איזון וריפוי הגוף. הנטורופתיה מתבססת על ההכרה, שלכל אדם יש את המנגנונים הפנימיים, שמאפשרים לו לרפא את עצמו ולהשיב את בריאותו. עוד על נטורופתיה

טיפולי מגע

טיפולי מגע הם בין הטיפולים הטבעיים העתיקים ביותר שקיימים ולא בכדי – כל אדם זקוק למגע. כיום קיימות שיטות שונות ומגוונות של טיפולי מגע וכולן באות במטרה לשפר את איכות חיינו. עוד על טיפולי מגע

סטרס

מצבי מתח, לחץ וסטרס מוכרים לכולנו בצורה כזו או אחרת. אנחנו מתרגלים לחיות עם הסטרס, במקום להתמודד איתו ולטפל בו. עוד על סטרס