טיפולי פוריות

תהליך ההתעברות וההיריון הינם תהליכים טבעיים עדינים ומורכבים, המושפעים מגורמים רבים. למרות שמדובר במצב טבעי, זוגות רבים חווים קושי. לעיתים, לאחר שנה של ניסיונות ללא הצלחה באופן טבעי, עומדים בני הזוג בפני החלטה על המשך הטיפול. לפעמים ניתן להתגבר על הקושי באמצעים טבעיים, באמצעות הנטורופתיה ולעיתים יש צורך בעזרה רפואית כמו הזרעה או הפריה – IVF.

גורמים המפריעים לפוריות:

בעיות אנטומיות, חוסר איזון הורמונלי של האישה, או הגבר, או של שניהם, הרגלי חיים (אלכוהול, עישון, שימוש בסמים, חשיפה לרעלים/לחומרים כימיים וכו'), חסרים תזונתיים, סטרס ועוד.

גורמים המשפרים פוריות:

  • תזונה – לתזונה יש חשיבות רבה המשפיעה על האיזון ההורמונלי הנשי והגברי. אכילת מזון המכיל את כל רכיבי התזונה החיוניים תשפיע על איכות הזרע ועל שיפור המצב ההורמונלי.
  • ניקוי הגוף מרעלים – תזונה וצמחים המנקים את הגוף מרעלים נותנים נקודת פתיחה חשובה בתחום הפוריות גם אצל גברים וגם אצל נשים. אחרי ניקוי רעלים הגוף מתפקד טוב יותר!
  • טיפול בסטרס – חלק גדול ממקרי אי הפוריות קשורים למצבי סטרס. הרבה פעמים כשמשתחררים ומשחררים זה פשוט עובד.

תמיכה בטיפולי פוריות בקליניקה שלי

טיפלתי בעשרות זוגות שחוו קושי והצליחו להרות באמצעות הטיפול הנטורופתי ללא טיפולים רפואיים. ברוב המקרים טופלו שני בני הזוג ובחלק מהמקרים הנשים בלבד.

טיפלתי בזוגות שהיו בטיפולי IVF ממושכים ובנשים יחידניות.

לאחר ניקוי רעלים בשילוב טיפולי רפלקסולוגיה, תהליך הIVF עבר ביתר קלות והתהליך הצליח.

אני רואה בטיפול בבני זוג עם קשיי פוריות שליחות של ממש. מלווה אותם לאורך כל התהליך, מתרגשת בכל פעם מחדש כשיש הריון, תומכת בבני הזוג לאורך ההיריון כולו ומתרגשת עוד יותר כשמודיעים לי שהנה היא כבר בחדר לידה והנה תינוק/ת חדשים יצאו לאוויר העולם.

תהליך הטיפול בפוריות

בהתאם למצב הפיזי והנפשי, בהתאם למקום שבו נמצאים מבחינת הניסיון להרות (ניסיונות ספונטניים/ לפני הזרעה/ לפני IVF/ במהלך טיפולי IVF) נחליט ביחד על התהליך הטיפולי.

אם יש צורך נתחיל בניקוי רעלים מותאם אישית לך או לשניכם, נבנה תפריט מאוזן, שבו תקבלו את כל רכיבי התזונה חיוניים. מה שלא ניתן להשלים בתזונה נשלים בצמחי מרפא או באמצעות תוספי תזונה.

ובאופן שוטף נשלב רפלקסולוגיה להקל על לחצים ולשחרר חסימות אנרגטיות רלוונטיות לאיזון הורמונלי ולתפקוד תקין של האיברים.

כדאי לקרוא עוד


אבחון נטורופתי

הדבר החשוב ביותר בטיפול נטורופתי טוב הוא האבחון. באבחון נכון, ניתן לקבל תמונה מקיפה על המצב הבריאותי ולהגיע לגורמים לבעיה או למחלה.
עוד על אבחון נטורופתי

ניקוי רעלים

לכולנו חשוב איך אנחנו נראים וכמובן לא שוכחים להתקלח, אבל מתי בפעם האחרונה ניקינו את עצמנו מבפנים???
כשמדברים על ניקוי רעלים, בדיוק זו הכוונה…ש"נתקלח" מבפנים.
אנחנו חשופים לכל כך הרבה רעלים, שנכנסים אלינו לגוף והגיע הזמן שננקה גם את הפסולת הזאת, ושניתן למנגנוני סילוק הרעלים בגוף קצת לנוח מכל העומס היומיומי הזה, שנמשך שנים בלי הפוגות. עוד על ניקוי רעלים

רפלקסולוגיה

הרפלקסולוגיה היא טיפול משלים, המטפל בהפרעות שונות בעזרת הפעלת לחץ על כפות הרגליים. בכפות הרגליים ישנן נקודות המקושרות לאברי הגוף השונים ודרך נקודות אלה, המכונות "אזורי רפלקס" אפשר לטפל באיברים אלו ובגוף כולו.
הטיפול כרוך בהפעלת לחץ האגודל או האצבעות על נקודות רפלקס מדויקות. עוד על רפלקסולוגיה